Wiaty garażowe i hale blaszane

CENNIK GARAŻY BLASZANYCH

Zalety i zastosowanie wiat i hal

Firmy AT-STAL oferuje wiaty garażowe oraz hale blaszane cieszące się bardzo dużą popularnością. Wzrost zainteresowania halami i wiatami blaszanymi jest spowodowany ogromną oszczędnością czasową oraz finansową. Decydując się na zamówienie i postawienie hali z AT-STAL oszczędzacie Wasz cenny czas i sprawiacie, że inwestycja staje się łatwiejsza i mniej odczuwalna dla portfela.

Funkcjonalna wiata na auto

Wiaty garażowe metalowe i hale to rodzaj nowoczesnego i szybkiego budownictwa, dlatego w połączeniu z niskimi cenami oraz wysoką jakością cieszą się sporym zainteresowaniem. Wiaty na samochód są alternatywnym rozwiązaniem dla tradycyjnego garażu, jest również zdecydowanie tańsza i szybsza w budowie – Twoja wiata będzie gotowa do użytku w ciągu 2-14 dni od zamówienia. Oferujemy wiaty samochodowe, jedno, dwu i wielostanowiskowe, to skuteczna ochrona pojazdów od czynników atmosferycznych tj. deszcz, śnieg, mróz, a także od promieni słonecznych, pyłu i opadających liści. Możesz w niej schować samochód, ale także narzędzie, akcesoria ogrodowe, rowery, meble i wiele innych rzeczy. Wiaty do 50m2 można stawiać w dowolnej części działki bez pozwolenia na budowę.

Hale blaszane sprawdzą się:

  • w rolnictwie
  • w przemyśle 
  • w produkcji
  • jako wielkopowierzchniowe magazyny

Bardzo restrykcyjnie podchodzimy do jakości i trwałości oferowanych produktów. Każda hala i wiata garażowa jest wykonana ze sprawdzonych i mocnych stalowych elementów, które zapewniają długoletnie bezawaryjne użytkowanie.

Przykuwamy uwagę nie tylko do jakości, ale również estetyki oraz wykończenia wiat garażowych poprzez zastosowanie przetestowanych i wygodnych elementów wykończeniowych. Oferujemy również produkty w niestandardowych wymiarach, na zamówienie Klienta.

Promowany produkt

Garaże dostępne również w
niestandardowych wymiarach

dowiedz się więcej u naszego eksperta